Kontakta oss

Vill du ha mer information om Antibiotikasmart Sverige? Kontakta någon av projektledarna eller kriterieledarna:

Gunilla Skoog Ståhlgren, projektledare gunilla.skoog.stahlgren [at] fohm.se

Camilla Björn, projektledare camilla.bjorn [at] ri.se

Inga Zetterqvist, kriterieledare Kommunledning, Regionledning och Äldre-och funktionsomsorg, inga.zetterqvist [at] fohm.se

Elin Flodin, kriterieledare Vatten och avlopp, elin.flodin [at] ri.se

Carl Fridolfsson (föräldraledig), kriterieledare Vårdcentral, carl.fridolfsson [at] rjl.se

Marianne Bengtsson, kriterieledare Förskola, marianne.l.bengtsson [at] vgregion.se

Ann-Sofie Mårtensson, kriterieledare Skola, ann-sofie.martensson [at] ri.se

Anna Williamsson, kriterieledare Regionledning, anna.williamsson [at] ri.se

Anna Wimmerstedt, kriterieledare Sjukhus, anna.wimmerstedt [at] regionvarmland.se

Logotyp